Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

DomData jednym z partnerów raportu nt. zarządzania procesami

W maju bieżącego roku, redakcja portalu: Procesowcy.pl opublikowała raport z badań nad stanem dojrzałości procesowej w firmach działających na polskim rynku oraz w wybranych placówkach administracji publicznej.

Celem badania było sprawdzenie, jak polskie przedsiębiorstwa radzą sobie z identyfikacją, mierzeniem i usprawnianiem procesów biznesowych. W badaniu wzięło udział ponad 230 firm i i instytucji, co pozwoliło na przedstawienie dokładnego obrazu kultury zarządzania procesami obowiązującej w organizacjach.

Do grona partnerów tego wydawnictwa zaproszono także naszą firmę. Redakcji dziękujemy za zaproszenie: Dla nas jest to dowód dużego zaufania do tego, co robimy w zakresie usprawniania procesów biznesowych.

Zainteresowanych wynikami badania zapraszamy do pobrania kopii raportu tutaj.

 

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish