Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

DomData wizualizuje polskie trasy kolejowe

Temat bezpieczeństwa w ruchu kolejowym ciągle jest niezmiernie ważny, zwłaszcza w ostatnim czasie: kolejne wypadki oraz planowane wprowadzenie do taboru naszego narodowego przewoźnika superszybkich pociągów „Pendolino”, każe stawiać szereg pytań związanych z tym, jak ma wyglądać polska kolej i bezpieczeństwo podróżnych? Jak można lepiej przygotować maszynistów do tego, by zawsze i w bezpieczny sposób dowozili nas do celu?

Przy tej okazji warto przedstawiać najlepsze praktyki, jakie w tym zakresie są stosowane na świecie i różne ciekawe rozwiązania technologiczne, które pomagają to bezpieczeństwo na torach zapewniać.

Tym bardziej, że swój udział w tworzeniu takich rozwiązań mają także polscy specjaliści. Wśród nich, jest także nasz zespół!

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish