Ferryt.Zabezpieczenia z rekomendacją Gazety Bankowej

W tegorocznej edycji konkursu „Hit Roku dla Instytucji finansowych 2014”, jedną z rekomendacji zdobył system Ferryt.Zabezpieczenia.

Organizowany przez redakcję „Gazety Bankowej” konkurs jest przeznaczony dla producentów i dostawców usług IT dla sektora finansowego.  W tym roku odbyło się po raz siódmy, a Jury nagradzało dostawców w następujących kategoriach:

  • Produkt (urządzenie, system)
  • Rozwiązanie,Usługa
  • Walka z wykluczeniem cyfrowym
  • Cloud computing i bezpieczeństwo transmisji danych.

Wręczenie nagród odbyło się 12 marca, w Warszawie, w Centrum Nauki Kopernik podczas Wielkiej Gali Technologicznej, w trakcie której wyróżniono też najlepiej zinformatyzowane instytucje finansowe.

Nagrodzony system Ferryt.Zabezpieczenia to rozwiązanie pozwalające na ewidencję oraz zarządzanie zabezpieczeniami kredytowymi, obsługę wycen, monitoring zabezpieczeń, a także wsparcie procesów wyliczających.
Rozwiązanie wyposażone jest w mechanizmy automatyzujące szereg procesów oraz moduł raportowy. Ferryt.Zabezpieczenia jest otwarty na komunikację z innymi systemami informatycznymi banków, w tym wymianę informacji poprzez dedykowane interfejsy.


ferryt-zabezpieczenia


Więcej informacji o tym rozwiązaniu można znaleźć tutaj, natomiast pełną relację z tegorocznej edycji konkursów technologicznych Gazety Bankowej zamieszczono na stronie: Konkursy technologiczne Gazety Bankowej

Poniżej, w pliku PDF zamieszczamy też kopię konkursowej prezentacji systemu: Zawiera ona opis podstawowych możliwości tego rozwiązania. Zapraszamy do lektury!