Hit Roku 2012 dla Instytucji Finansowych

14 marca 2012 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, podczas uroczystej gali, rozstrzygnięty został konkurs Gazety Bankowej „Hit roku dla instytucji finansowych”.

System Ferryt Enterprise Platform otrzymał wyróżnienie w postaci udzielonej rekomendacji, a cechami, które zwróciły uwagę jury były kompleksowość oraz unikatowość naszego rozwiązania.

Ferryt Enterprise Platform to platforma procesowo-transakcyjna z predefiniowanymi, zaszytymi w systemie, modelami biznesowymi; jest uzupełnieniem i uszlachetnieniem centralnego systemu bankowego.

Projekt powstał we współpracy z jednym z dużych polskich banków, a obecnie funkcjonalności platformy obejmują bardzo szerokie spektrum, m.in. kompletną operacyjną obsługę klienta w oddziale, bankowość elektroniczną, obsługę kredytów i ich monitoring, oceny scoringowe i ratingowe, windykacje, zajęcia egzekucyjne, zarządzanie relacjami z klientami, wszelakie raporty… i wiele innych. Platforma zarządza ponadto elektronicznym i papierowym repozytorium dokumentów wchodzących i wychodzących z banku.

Więcej o Ferryt Enterprise Platform

Więcej o konkursie technologicznym Gazety Bankowej