Hit Roku 2013 dla instytucji finansowych

Znamy już wyniki Konkursu Technologicznego Gazety Bankowej, który zwieńczyła gala zorganizowana 13 marca 2013 roku w Warszawie.

Ferryt.eArchiwum został uhonorowany rekomendacją od specjalistycznego jury, które doceniło innowacyjność oraz kompleksowość naszego rozwiązania, nie zapominając o konkurencyjności cenowej na rynku.

Ferryt. eArchiwum to wysokowydajne, elektroniczne repozytorium dokumentów z procesami do zarządzania digitalizacją, OCR, rejestracją, obiegiem, składowaniem, historyzacją oraz dostępem do dokumentów. Rozwiązanie pozwala jeszcze bardziej usprawnić i zautomatyzować sprzedaż i obsługę Klienta.

Ferryt.eArchiwum pozwala zapobiec negatywnym skutkom obserwowanym w banku przy braku wypracowanego modelu i posiadania rozwiązania systemowego do zarządzania dokumentami. Powoduje to w efekcie długotrwałe procesowaniem dokumentów, problemy związane z ich utratą lub niszczeniem, utrudnionym i czasochłonnym dostępem oraz występowanie problemów dotyczących lokalizacji, składowania i użyczania dokumentów papierowych.

 

rekomendacja domdata ferryt