Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

Systemy BPMS w Polsce. Pobierz bezpłatny raport!

Niektóre firmy dopiero planują wdrożenie systemów informatycznych automatyzujących procesy biznesowe. Inne stawiają już pierwsze kroki w tym obszarze. Bardziej doświadczeni szukają nowego punktu widzenia i rozwiązań, które usprawnią posiadane systemy i procesy. Dla wszystkich interesujący i pomocny może być raport „Rynek BPMS w Polsce”.  

Szukając narzędzia zwiększającego efektywność w działaniu firmy można natrafić na wiele pytań i wątpliwości. Szeroki wybór systemów niekoniecznie ułatwia podjęcie decyzji o wzbogaceniu firmowych zasobów IT. Redakcja portalu Procesowcy.pl w swojej najnowszej publikacji przedstawia dużą część dostępnych na polskim rynku rozwiązań klasy BPMS. Kompendium zbiera najważniejsze informacje zarówno dla firm stawiających pierwsze kroki w automatyzacji procesów, jak i tych szukających nowego spojrzenia na omawiany temat. Niewątpliwie będzie przydatnym źródłem wiedzy dla grupy 17% respondentów, która potwierdziła, że reprezentowane przez nich organizacje planują wdrożenie rozwiązania klasy BPM.

Rozwój systemu. Rozwój firmy

Jakie trendy obserwowane są w rozwoju rynku rozwiązań BPM w Polsce? Wśród wielu można wymienić większą elastyczność systemów automatyzujących procesy biznesowe, wykorzystywanie technologii w codziennym życiu i robotyzację realizowanych przez pracowników czynności powtarzalnych. Niewątpliwie warto zautomatyzować jak najwięcej procesów, przyczyniając się do wzrostu ich efektywności, terminowości i zwiększenia jakości. Właśnie dlatego coraz więcej firm decyduje się na…

…wdrożenie systemu BPM

Raport przedstawia też, w jaki sposób podejść do implementacji narzędzia. Począwszy od zdefiniowania potrzeby i podjęcia decyzji o wdrożeniu systemu klasy BPM, przez analizy opłacalności, po określenie wymagań i wybór narzędzia. W jaki sposób skrócić czas realizacji wybranych czynności i zniwelować do minimum czas oczekiwania? Co zrobić, żeby czynności odbywające się do tej pory sekwencyjnie, zacząć wykonywać równolegle?

Na te i wiele innych pytań odpowiada raport „Rynek BPMS w Polsce”. W raporcie przedstawiono m.in. funkcjonalności realizowane przez platformę  Ferryt i sposób podejścia do efektywnego wdrożenia tego narzędzia w organizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem!

Pobierz raport

 

 

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish