Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

Nowy element programu partnerskiego DomDaty

„Rozwijaj, Sprzedawaj i Zarabiaj Więcej” – to kolejny element programu partnerskiego DomDaty AG. Skierowany jest do firm IT zainteresowanych rozwojem funkcjonalnym własnego oprogramowania.

 

DomData AG jest producentem m.in. oprogramowania wspomagającego zarządzanie procesami i rozwiązań klasy business intelligence. To właśnie tej ostatniej grupy narzędzi dotyczą zmiany w programie partnerskim DomDaty. Dotychczas, firmy partnerskie zajmowały się głównie sprzedażą licencji i usług wdrożeniowych, natomiast tworzenie rozwiązań dedykowanych wybranym problemom zarządzania było domeną DomDaty. Obecnie firmy partnerskie mają prawo do tworzenia własnych narzędzi i sprzedaży ich np. pod swoimi nazwami.

 

Bazą tego typu prac jest autorski system DomDaty: InForum BI Studio, a przyjęta na etapie jego projektowania koncepcja: “Otwartej Platformy Modułowej” pozwala zbudować niemal dowolne narzędzie, które będzie wspierać np. procesy planowania i budżetowania, raportowania lub ułatwiać prowadzenie wielowymiarowych analiz zarządczych.

 

Jak dotąd, powstało kilkanaście rozwiązań na bazie InForum, w tym część opracowanych przez firmy partnerskie, jednak klienci wciąż poszukują nowych możliwości wykorzystania systemów BI. Dlatego uznaliśmy, że jest to okazja, aby połączyć potencjał i elastyczność InForum z kreatywnością naszych partnerów. Teraz mogą nie tylko oferować opracowane przez nas produkty, ale także budować własne narzędzia, dla których fundamentem jest InForum BI Studio.
Dla autorów takiego oprogramowania jest to szansa na dodatkowe przychody z tytułu sprzedaży licencji do kolejnych klientów obsługiwanych przez DomDatę czy inne firmy partnerskie.
– mówi Grzegorz Joachimiak, Dyrektor Handlowy w DomData AG
Więcej informacji w sekcji dla Partnerów.

 

Więcej informacji o programie dla partnerów

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish