W związku z realizacją projektów związanych z wdrażaniem systemu workflow i aplikacji wspomagających w Banku poszukujemy kandydatów na stanowiska:

KONSULTANT – ANALITYK SYSTEMOWY

Główne zadania:

  • udział w projektach realizowanych w sektorze finansowym,
  • tworzenie analiz funkcjonalnych i projektowanie rozwiązań systemowych,
  • projektowanie i implementacja procesów biznesowych w systemach klasy BPM,
  • udział w rozwoju własnych produktów firmy dla sektora bankowego.

Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub ekonomiczne),
    • mile widziane doświadczenie w jednym z poniższych obszarów:
      • BPMS, Front-End, CRM, bankowość internetowa i mobilna,
      • integracja systemów,
      • definiowanie usług i kanałów dostępu w architekturze SOA,
      • prowadzenie analiz funkcjonalnych i technicznych,
      • znajomość podstaw tworzenia oprogramowania w jednym z języków programowania,
      • dobra znajomość baz danych (preferowany MS SQL Server),
      • znajomość produktów i usług bankowych,
      • umiejętność współpracy w zespołach projektowych,
      • komunikatywność,
      • gotowość do udziału w projektach realizowanych poza siedzibą firmy.

Oczekiwania:

oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z dużym doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań, jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze bankowości jest wybraną ścieżką rozwoju.

Oferujemy:

      • pracę w strategicznych dla nas i naszych klientów projektach,
      • warunki wynagrodzenia uzależnione od osiąganych wyników.

Oferty (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: DomData AG Sp. z o.o., ul. Strzeszyńska 73/75,
60-479 Poznań lub e-mailem kadry@domdata.com.

W ofercie prosimy zamieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 pozycja 883”.