W związku z realizacją projektów związanych z wdrażaniem systemu workflow i aplikacji wspomagających w banku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TESTER SYSTEMÓW DLA SEKTORA BANKOWEGO

Główne zadania:

  • wykonywanie testów aplikacji w firmie i u klienta (wykrywanie błędów, retesty),
  • tworzenie dokumentacji testowej np. scenariuszy testowych,
  • automatyzacja testów,
  • badanie wydajności aplikacji www,
  • kontrola jakości dokumentacji projektowej,
  • monitorowanie naprawy błędów,
  • tworzenie dokumentacji szkoleniowej.

Wymagania:

  • studenci kierunków informatycznych lub ekonomicznych od drugiego roku studiów,
  • znajomość metod testowania,
  • znajomość narzędzi do automatyzacji testów np. Selenium,
  • znajomość narzędzi do badania wydajności aplikacji www np. Jmeter,
  • znajomość SQL’a,
  • wiedza z zakresu wytwarzania dokumentacji projektowej: scenariusze testowe, instrukcje użytkownika,
  • znajomość systemów klasy Workflow,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • znajomość narzędzi do obsługi błędów np. Mantis,
  • podstawowa znajomość dowolnego języka programowania np. C#,
  • mile widziane doświadczenie w testach systemów bankowych.

Oczekiwania:

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z dużym doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań, jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze bankowości jest wybraną ścieżką rozwoju.

Oferujemy:

  • pracę w dużych zespołach w strategicznych projektach dla banków z sektora publicznego i prywatnego realizowanych na terenie Polski,
  • warunki wynagrodzenia uzależnione od osiąganych wyników.

Oferty (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres:
DomData AG Sp. z o.o. ul. Strzeszyńska 73/75, 60-479 Poznań
lub e-mail: kadry@domdata.com w tytule wiadomości wskazując Nr ref. AG/01/05/2013.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 pozycja 883)”.