Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

„Sprzedawaj, rozwijaj, zarabiaj!” – trwa nabór do programu partnerskiego DomDaty

„Sprzedawaj, rozwijaj i zarabiaj” to oficjalna nazwa programu partnerskiego firmy DomData AG. Skierowany jest do firm doradczych oraz integratorów systemów IT zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty o rozwiązania wspomagające zarządzanie efektywnością przedsiębiorstwa.

„Bazą” do rozbudowy oferty naszych partnerów jest platforma InForum BI Studio. Dzięki niej można stworzyć kompleksowy system do planowania oraz wielowymiarowych analiz i zintegrować go z dowolnymi źródłami danych. Zbudowane na bazie InForum narzędzia umożliwiają dostarczenie praktycznie każdej informacji zarządczej, w dowolnej formie i w wybranym momencie przez użytkownika. Przyjęta na etapie projektowania rozwiązania koncepcja: “Platformy analitycznej” pozwala zbudować na bazie InForum niemal dowolne rozwiązanie, które będzie wspierać procesy:

  • planowania, budżetowania i raportowania,
  • wielowymiarowych analiz zarządczych,
  • podejmowania decyzji.

O ile nasz zespół opracował już szereg rozwiązań dedykowanych wybranym procesom zarządczym, to wciąż istnieją kolejne obszary zastosowań. To właśnie tutaj rysuje się szansa na współpracę z firmami partnerskimi. Nasi obecni partnerzy stworzyli już rozwiązania dedykowane, np. dla działów HR, czy specjalistów ds. zarządzania rentownością. Inni budują systemy BI dedykowane firmom i instytucjom z różnych branż, takich jak na przykład: zarządzanie nieruchomościami, czy służba zdrowia. Jednym z partnerów którzy oferują dedykowane rozwiązania jest m.in. IT Kontekst z Bydgoszczy. O tym, czym się zajmują jej specjaliści i jak wygląda współpraca z DomDatą opowiada założyciel i właściciel firmy – Wojciech Oczkowski:

IT Kontekst dostarcza profesjonalne usługi IT dla klientów z branż: medycznej, finansowej oraz call-center. Wdrażamy rozwiązania BI, tworzymy systemy informatyczne oraz outsource’ujemy usługi programistyczne. Kilka lat temu jeden z naszych klientów poszukiwał sprawdzonego systemu klasy BI. Naszą uwagę na ofertę DomDaty zwrócił jeden ze znanych nam użytkowników systemu InForum, który bardzo pozytywnie wypowiadał się o tym rozwiązaniu. Postanowiliśmy sprawdzić ten trop i okazał się bardzo dobry. Po serii spotkań szkoleń w DomDacie byliśmy gotowi do regularnej współpracy. Rozpoczynając ją wierzyliśmy, że połączenie sprawdzonego, bogatego w funkcjonalności produktu i naszej wiedzy dziedzinowej oraz technicznej może przynieść ciekawy efekt synergii. Faktycznie, w krótkim okresie czasu udało się nam wypracować ciekawy model współpracy, a jednym z jej „owoców” jest system klasy Business Intelligence wdrożony w Grudziądzu, w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym im. dr Wł. Biegańskiego. Dostarczone przez nas oprogramowanie służy do usprawniania procesów decyzyjnych w zakresie planowania i rozliczania kosztów świadczeń zdrowotnych oraz do optymalizacji wykorzystania wszystkich zasobów szpitala.
Patrząc z perspektywy czasu, muszę przyznać, że decyzja o przystąpieniu do programu partnerskiego była słuszna. Dzięki niej zyskaliśmy nie tylko nowy produkt w ofercie, ale też profesjonalne wsparcie techniczne i handlowe. Dodatkowo, dla firmy takiej jak nasza, bardzo istotne znaczenie ma bogate doświadczenie zespołu DomDaty, które przydaje się na różnych etapach projektów wdrożeniowych, czy w trakcie przygotowań do spotkań z potencjalnymi klientami.

Macie Państwo pomysł na wykorzystanie systemu BI? Zapraszamy do współpracy!

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish