Sieć Partnerska DomData AG rozrasta się!

Pod koniec lipca br. do grona partnerów firmy DomData AG dołączyła kolejna firma, tym razem  specjalizująca się we wdrażaniu systemów zarządzania jakością i optymalizacją procesów biznesowych.

Nowym partnerem DomDaty została firma konsultingowa Mikołajaczak Consulting  Sp. z o. o., oferująca usługi doradcze w zakresie systemów zarządzania Six Sigma, Lean Management i Kaizen.

Nasza społeczność partnerska to coraz szerszy zakres usług: począwszy od konsultingu strategicznego i finansowego przez wdrożenia różnorodnych systemów informatycznych, aż po doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Jednak to nie koniec i w najbliższym czasie chcielibyśmy pozyskiwać tych producentów oprogramowania, którzy chcieliby dotrzeć do szerszej grupy klientów z własnymi aplikacjami, a także zamierzają włączyć do swojej oferty rozwiązania klasy Business Intelligence. – mówi Grzegorz Joachimiak, Dyrektor Handlowy w DomData AG.

Obecnie, status partnera mają duzi rynkowi gracze tacy jak Sage, Wincor Nixdorf czy NextiraOne, ale też firmy małe i średnie, specjalizujące się w obsłudze wybranych segmentów rynku czy optymalizacji wybranych obszarów funkcjonalnych firm, takich jak: budowanie wartości przedsiębiorstwa, zarządzanie rentownością, controlling finansowy, HR czy zarządzanie jakością i optymalizacją procesów biznesowych.

Firmy, które zdecydują się na współpracę z DomDatą mogą liczyć na atrakcyjne i elastyczne warunki rozliczeń, wsparcie marketingowe dla działań handlowych związanych z produktami DomDaty, ale też na możliwość oferowania przez samą DomDatę usług, w których specjalizują się poszczególne firmy partnerskie.

Zgodnie z zapisami umowy partnerskiej, każdy nowy partner przechodzi  cykl szkoleń produktowych  dotyczących sztandarowych pozycji w ofercie DomDaty, a więc InForum BI Studio, WorkNET Smart Platform i Ferryt Enterprise Studio. Celem  tego procesu jest przygotowanie nowego partnera do samodzielnej sprzedaży, projektowania rozwiązań IT opartych o ww. narzędzia, a następnie prowadzenie prac wdrożeniowych u klientów końcowych.