Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

Sieć Partnerska DomData AG rozrasta się!

Pod koniec lipca br. do grona partnerów firmy DomData AG dołączyła kolejna firma, tym razem  specjalizująca się we wdrażaniu systemów zarządzania jakością i optymalizacją procesów biznesowych.

Nowym partnerem DomDaty została firma konsultingowa Mikołajaczak Consulting  Sp. z o. o., oferująca usługi doradcze w zakresie systemów zarządzania Six Sigma, Lean Management i Kaizen.

Nasza społeczność partnerska to coraz szerszy zakres usług: począwszy od konsultingu strategicznego i finansowego przez wdrożenia różnorodnych systemów informatycznych, aż po doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Jednak to nie koniec i w najbliższym czasie chcielibyśmy pozyskiwać tych producentów oprogramowania, którzy chcieliby dotrzeć do szerszej grupy klientów z własnymi aplikacjami, a także zamierzają włączyć do swojej oferty rozwiązania klasy Business Intelligence. – mówi Grzegorz Joachimiak, Dyrektor Handlowy w DomData AG.

Obecnie, status partnera mają duzi rynkowi gracze tacy jak Sage, Wincor Nixdorf czy NextiraOne, ale też firmy małe i średnie, specjalizujące się w obsłudze wybranych segmentów rynku czy optymalizacji wybranych obszarów funkcjonalnych firm, takich jak: budowanie wartości przedsiębiorstwa, zarządzanie rentownością, controlling finansowy, HR czy zarządzanie jakością i optymalizacją procesów biznesowych.

Firmy, które zdecydują się na współpracę z DomDatą mogą liczyć na atrakcyjne i elastyczne warunki rozliczeń, wsparcie marketingowe dla działań handlowych związanych z produktami DomDaty, ale też na możliwość oferowania przez samą DomDatę usług, w których specjalizują się poszczególne firmy partnerskie.

Zgodnie z zapisami umowy partnerskiej, każdy nowy partner przechodzi  cykl szkoleń produktowych  dotyczących sztandarowych pozycji w ofercie DomDaty, a więc InForum BI Studio, WorkNET Smart Platform i Ferryt Enterprise Studio. Celem  tego procesu jest przygotowanie nowego partnera do samodzielnej sprzedaży, projektowania rozwiązań IT opartych o ww. narzędzia, a następnie prowadzenie prac wdrożeniowych u klientów końcowych.

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish