Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

Srebrny „Oscar IT” dla InForum na targach CeBIT

InForum wygrało srebnego „Oskara IT”

Oficjalne doniesienia prasowe „Inicjatywy Średnich Przedsiębiorstw”:

Studio InForum BI zajęło drugie miejsce w konkursie na innowacyjne rozwiązania IT w kategorii Business Intelligence dla średnich przedsiębiorstw. Od 2004 na targach CeBIT „Inicjatywa Średnich Przedsiębiorstw” przyznaje nagrodę w kategorii nowoczesnych rozwiązań IT, wyróżniając nowoczesne produkty, usługi, jak również rozwiązania w zakresie technologii informacyjnej i komunikacyjnej na rzecz średnich przedsiębiorstw w Niemczech. W sumie zgłosiło się ponad 2.500 firm.

InForum BI Studio – Business Intelligence dla bystrych głów.

Każde przedsiębiorstwo codziennie jest źródłem liczb, danych, faktów i wiedzy. Informacje pochodzą np. z systemu handlowego, rozwiązań technicznych dla różnych działów w przedsiębiorstwie, licznych tabel z Excela pracowników, jak i danych z źródeł zewnętrznych. Na ich podstawie, zarządzający firmą  muszą podjąć decyzje, które informacje są niezbędne i wymagają odpowiedniego potraktowania.

Za pomocą InForum BI Studio, który został stworzony z myślą o potrzebach średnich przedsiębiorstw, jest możliwe tworzenie, na podstawie wielu danych z przedsiębiorstwa, wydajnego źródła informacji do łatwej i szybkiej analizy i oceny sytuacji. Menadżerowie za pomocą  InForum BI Studio są w stanie przeprowadzić analizę firmy, bazując na informacjach niezbędnych do podjęcia decyzji. Aktualnie ponad 200 przedsiębiorstw w całej Europie osiąga swoje sukcesy za pomocą InForum BI Studio, opierając się na następujących rozwiązaniach:

  • Planowanie i budżetowanie
  • Sprawozdawczość finansowa
  • Kalkulacja kosztów
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Zarządzanie inwestycjami
  • Zarządzanie systemem informacji
  • Analiza portfolio
  • Strategiczna karta wyników
  • Benchmarking

InForum BI Studio przekonało już do siebie najbardziej wymagających

Niewątpliwie InForum BI Studio mógł przekonać najbardziej wymagające Jury, składające się z profesorów, naukowców, przedstawicieli różnych branży, jak również fachowych żurnalistów. Rozwiązanie firmy DomData zapunktowało w  wielu kryteriach: innowacyjność (nowoczesność, dojrzałości produktu i orientacja na przyszłość), zastosowanie (praktyczne zastosowanie, wpływ na rentowność, wzrost wydajności) oraz przydatność dla przedsiębiorstw (znaczenie dla małych i średnich przedsiębiorstw, rentowność, implementacja).

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish