Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej
Klasy rozwiazań:
Branże:
Kategorie filtrowania:

Produkt: Udostępnianie personelu

Udostępnianie personelu

Wieloletnie doświadczenie oraz mistrzowski warsztat programistyczny pozwalają wytwarzać najbardziej złożone systemy informatyczne. Duży i doświadczony zespół informatyków zorganizowany jest w centra technologiczne, specjalizujące się w określonych technologiach i językach programowania:

  • .NET, .Net Core, C#, REACT, TypeScript, ASP.NET, Java, JBoss Fuse
  • MS SQL, Oracle, IBM DB2
  • SAP/ABAP, SAP Business Connector
  • Systemy mobilne, midrange i mainframe

Współpraca w modelu projektowym to gwarancja stałych kosztów związanych z realizowanymi pracami. Wycena zlecenia dokonywana jest na podstawie specyfikacji dostarczonej przez klienta. Prace wykonywane są w całości przez zespół DomData AG, w lokalizacji firmowej i przy użyciu własnych narzędzi informatycznych. Klient otrzymuje zamówiony system informatyczny w określonym czasie i założonym  budżecie.

Model outsourcingowy Model outsourcingowy
Skala Skala
Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane
Wysyłając wiadomość zgadzasz sie na warunki opisane na stronie Polityka Prywatności & Cookies.

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish