VI Międzynarodowy Kongres Controllerów ICV

VI edycja Kongresu Controllerów, organizowana przez ICV tradycyjnie już w Poznaniu, odbyła się 26-27 kwietnia 2012 roku, a jej hasło przewodnie brzmiało: „W niestabilnych czasach – Controller Partnerem Biznesowym”.

DomData AG, jako partner Kongresu, ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie. Wydarzenie wypełnione będzie wiedzą merytoryczną prelegentów zagranicznych i polskich, a gościem specjalnym, który tym razem otworzy Międzynarodowy Kongres Controllerów będzie Sławomir Lachowski – wizjoner polskiej bankowości, twórca sukcesu mBanku i MultiBanku, członek wielu rad nadzorczych, a zarazem… podróżnik.

Najwyższa merytoryka, doskonałe prelekcje bazujące na empirycznej wiedzy controllerów oraz prezesów zarządów, którzy zgodzili się pokazać jakie modele sprawdziły się w ich praktyce, co pomogło rozwinąć ich spółki, czy też jak zbudowali partnerstwo. Spotkanie będzie idealną okazją do dyskusji i pochylenia się nad tematem controllingu „w ogóle”, jego roli w przedsiębiorstwie – jak może wpływać na wydajność, efektywność, innowacyjność, a także długowieczność firmy.

VI Międzynarodowy Kongres Controllerów to:

  • 250 ekspertów z Polski i Europy, wśród nich dyrektorzy finansowi, partnerzy zarządzający i controllerzy
  • Najnowsze rozwiązania controllingowe
  • Wymiana wiedzy i doświadczeń
  • Przyjazna atmosfera na biznesowym spotkaniu

Więcej informacji na www.icv.pl