Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

W grupie Otmuchów SA przyjrzą się kosztom i rentowności.

PWC Odra S.A. należąca do grupy giełdowej Otmuchów S.A. wdraża system do zarządzania kosztami i rentownością kontraktów, klientów i produktów: Profit Enigma ABC/M.
System powstał na bazie platformy InForum BI Studio oferowanej przez naszą firmę.

Za opracowanie nowego modelu systemu i prace wdrożeniowe odpowiada parter handlowy DomDaty AG, firma: Profit Enigma, a dostarczone rozwiązanie pozwoli zwiększyć rentowność sprzedaży i umożliwi dokładniejszą kalkulację kosztów produkcji i dystrybucji. Projekt w PWC Odra SA ma charakter pilotażowy i po jego zakończeniu planowane są kolejne etapy w całej grupie ZPC Otmuchów.

Z kolei system: InForum BI Studio to platforma do budowy zaawansowanych systemów klasy Business Intelligence, wspomagających podejmowanie decyzji. InForum jest wyposażona w szereg narzędzi umożliwiających prowadzenie wielowymiarowych analiz zarządczych, a także pozwalających na tworzenie kompleksowych systemów raportowania i planowania oraz bieżącego monitorowania dowolnych wskaźników ekonomicznych firmy i jej otoczenia. Dodatkowo, na jej bazie mogą powstawać kolejne narzędzia wspomagające podejmowanie decyzji w wybranych obszarach zarządzania: w controllingu finansowym i personalnym, w planowaniu i budżetowaniu, analizach portfelowych a nawet w tzw. miękkich obszarach zarządzania personelem. Tego typu rozwiązania są tworzone przez producenta DomDatę AG, bądź przez firmy partnerskie i samych użytkowników.

To już kolejne wdrożenie, w którym platforma InForum BI Studio stanowi podstawę do rozwiązania wspomagającego zarządzanie rentownością, a przygotowanego przez naszego partnera handlowego. W tej chwili system InForum jest stosowany w ponad 100 firmach w Polsce i za granicą, część wdrożeń realizowali nasi partnerzy i jesteśmy otwarci na współpracę z kolejnymi firmami, które chciałyby rozszerzyć swoje portfolio. – mówi Grzegorz Joachimiak, Dyrektor Handlowy w DomData AG, odpowiedzialny także za kanał partnerski.

Firmy, które zdecydują się na współpracę z DomDatą mogą liczyć atrakcyjne i elastyczne warunki rozliczeń, wsparcie marketingowe dla działań handlowych związanych z produktami DomDaty, ale też na możliwość oferowania przez samą DomDatę usług, w których specjalizują się firmy partnerskie.

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish