Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

Wypróbuj system BI przed zakupem

Chcecie Państwo usprawnić planowanie i budżetowanie? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pt. „InForum Warto Spróbować”. Nasza propozycja to pakiet usług pozwalający nabywcom zreorganizować wybrane procesy zarządcze w firmie oraz przetestować system klasy Business Intelligence bez konieczności zakupu licencji i usług wdrożeniowych.

 

W skład pakietu wchodzą: 3 dniowe warsztaty, na których zostanie zrealizowane pilotażowe rozwiązanie w wybranym obszarze zarządzania, (np. analiza kosztów, planowanie i budżetowanie, Rachunek kosztów działań, itp.) oraz 3-miesięczna, nieograniczona stanowiskowo, licencja na system InForum BI Studio.

 

Oferta jest idealna dla osób, które chcą najpierw sprawdzić jak jego użytkowanie wpłynie na rozwiązywanie problemów związanych np. z planowaniem, rentownością, zarządzaniem sprzedażą i innymi obszarami podejmowania decyzji.

 

W trakcie 3 dniowych warsztatów przeprowadzamy optymalizację wybranych przez klienta procesów oraz uczymy obsługi systemu InForum. W kolejnym kroku udostępniamy w pełni funkcjonalny system, który może być testowany przez nieograniczoną liczbę użytkowników, przez trzy miesiące ZA DARMO i bez żadnych zobowiązań. Po zakończeniu testów, Klient decyduje czy chce wykupić prawo do dalszej pracy z InForum. Jedyny koszt związany z testami to wspominane wcześniej 3 dniowe warsztaty, których cena wynosi ok. 3000 zł netto.

 

InForum Warto Spróbować to:

  • 3 dniowe warsztaty, na których zostanie zrealizowane pilotażowe rozwiązanie w wybranym obszarze zarządzania (np. analiza kosztów).
  • 3-miesięczna, DARMOWA i nieograniczona stanowiskowo licencja na system InForum BI Studio

Prace wdrożeniowe obejmują m.in.:

  • Instalację InForum w środowisku klienta.
  • Migrację przygotowanych przez klienta danych.
  • Przygotowanie szablonów analiz i kokpitów menedżerskich.
  • Przygotowanie projektu oraz formularzy do wprowadzania danych.

IWS – Dlaczego warto?

  • Sprawdzenie przydatności systemu BI przy użyciu własnych danych.
  • Optymalizacja wybranych procesów zarządczych.

W celu otrzymania szczegółowych informacji na temat pakietu „InForum Warto Spróbować” i oferty handlowej prosimy o kontakt z Działem Handlowym DomData AG:

tel. +48 61 849 70 01
tel. +48 22 502 31 44
kontakt z Działem Sprzedaży

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish