Zapraszamy na Kongres „Sprzedaż 2.0”

20-go listopada br, w Warszawie rozpocznie się kongres pt. „Sprzedaż 2.0 – jak wykorzystać najnowsze trendy i technologie do realizacji planu sprzedażowego w 2015r ?” Wśród licznych prezentacji będzie można posłuchać naszego wykładu nt. rentowności sprzedaży.

 
Wykład nosi tytuł: „Sprzedaż – tak! Ale nie za wszelką cenę! – nowa rola szefa sprzedaży” i w jego trakcie nasi prelegenci omówią szereg zagadnień związanych z analizą opłacalności kontraktów i klientów. Wśród omawianych zagadnień pojawią się m.in. takie tematy:  „Czy to możliwe, że w pogoni za realizacją budżetów sprzedaży często „zapomina”  się o jej rentowności? Doświadczenia polskich firm produkcyjnych i dystrybucyjnych wskazują, że jedynie ok. 20% sprzedaży generuje prawdziwe zyski, a pozostała sprzedaż jest na progu rentowności lub generuje straty! Często wystarczy niewielka reorientacja służb handlowych z wolumenu sprzedaży na jej rentowność, aby radykalnie zwiększyć zyski przedsiębiorstwa”. W trakcie wystąpienia zostaną też pokazane przykłady wykorzystania systemu klasy Business Intelligence do różnorodnych analiz rentowności, w tym także metody ABC.

Prezentację poprowadzą: Dyrektor Jednostki Biznesowej InForum Business Intelligence w DomData AG: Sebastian Smug oraz Jarosław Śmietaniak, doradca w zakresie controllingu finansowego i partner handlowy DomDaty. Pełny program konferencji oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie organizatora