Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy na Kongres „Sprzedaż 2.0”

20-go listopada br, w Warszawie rozpocznie się kongres pt. „Sprzedaż 2.0 – jak wykorzystać najnowsze trendy i technologie do realizacji planu sprzedażowego w 2015r ?” Wśród licznych prezentacji będzie można posłuchać naszego wykładu nt. rentowności sprzedaży.
Wykład nosi tytuł: „Sprzedaż – tak! Ale nie za wszelką cenę! – nowa rola szefa sprzedaży” i w jego trakcie nasi prelegenci omówią szereg zagadnień związanych z analizą opłacalności kontraktów i klientów. Wśród omawianych zagadnień pojawią się m.in. takie tematy:  „Czy to możliwe, że w pogoni za realizacją budżetów sprzedaży często „zapomina”  się o jej rentowności? Doświadczenia polskich firm produkcyjnych i dystrybucyjnych wskazują, że jedynie ok. 20% sprzedaży generuje prawdziwe zyski, a pozostała sprzedaż jest na progu rentowności lub generuje straty! Często wystarczy niewielka reorientacja służb handlowych z wolumenu sprzedaży na jej rentowność, aby radykalnie zwiększyć zyski przedsiębiorstwa”. W trakcie wystąpienia zostaną też pokazane przykłady wykorzystania systemu klasy Business Intelligence do różnorodnych analiz rentowności, w tym także metody ABC.

Prezentację poprowadzą: Dyrektor Jednostki Biznesowej InForum Business Intelligence w DomData AG: Sebastian Smug oraz Jarosław Śmietaniak, doradca w zakresie controllingu finansowego i partner handlowy DomDaty. Pełny program konferencji oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie organizatora

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish