Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie nieruchomościami na tablecie – artykuł w Facility Manager

Światowe i krajowe media donoszą o niezmiennie rosnącej popularności urządzeń mobilnych. Rynek smartfonów czy tabletów otworzył nie tylko w życiu, ale również w biznesie drzwi do nowych możliwości, które mają duży wpływ zarówno na nasz sposób funkcjonowania, jak i specyfikę pracy. Gwałtowny rozwój technologii telekomuni­kacyjnych sprawił, że w przekazie marketingowym, jaki zewsząd do nas dociera, coraz trudniej znaleźć kogoś, kto siedziałby przy stacjonarnym komputerze.

W najnowszym Facility Managerze temat wykorzystania tabletów na rynku nieruchomości i wdrożenia naszego rozwiązania w Neuwoges. Więcej w załączniku poniżej.

Pobierz artykuł

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish