Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie procesami – temat ważny i potrzebny

Wielu specjalistów z branży finansowej spotkało się podczas konferencji dotyczącej analityki biznesowej i procesów. Wydarzenie odbyło się 23.02.2016r. w Warszawie, a jego partnerem była między innymi DomData AG.

Podczas spotkania zostały omówione zagadnienia z zakresu analityki biznesowej w instytucjach finansowych. Prelekcje dotyczyły głównie dwóch obszarów: BPM – zarządzania procesami biznesowymi oraz BI – problemów wdrożeń i korzyści. W pierwszej grupie znalazły się prezentacje między innymi z zakresu projektowania i modelowania procesów. Natomiast w drugiej przedstawiono rozwiązania analityczne i omówiono aspekt zarządzania danymi.

Na takim wydarzeniu i wśród tak specjalistycznej tematyki, nie mogło zabraknąć prezentacji firmy DomData. Dyrektor Handlowy z DomData AG, Paweł Krajewski, na przykładzie narzędzia Ferryt Enterprise Platform, szczegółowo omówił zagadnienie optymalizacji procesów biznesowych z wykorzystaniem funkcji analitycznych systemów BPM. Temat ten jest kluczowy dla banków i instytucji finansowych. Kwestie zarządzania procesami biznesowymi i wykorzystania systemów BPM w coraz większym stopniu stają się kluczowe dla jakości oferowanych przez nie usług – mówi Paweł Krajewski.

Zapraszamy także do zapoznania się ze stroną organizatora.

Konferencja Success Point

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish