Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

Zmiany w programie partnerskim DomDaty AG

DomData AG od kilkunastu lat produkuje systemy wspomagają tworzenie platform dla handlu elektronicznego, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania sprzedażą i innymi procesami zachodzącymi wewnątrz firmy.  Do niedawna DomData AG prowadziła sprzedaż samodzielnie lub za pośrednictwem niezależnych integratorów systemów IT i firm konsultingowych. Obecnie o status partnera mogą się ubiegać doradcy w zakresie funduszy europejskich.

Pomysł na rozszerzenie bazy naszych partnerów właśnie o firmy pozyskujące
fundusze unijne opiera się o nasze dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z klientami, którzy pozyskali finansowe wsparcie z tego typu funduszy
. – mówi Grzegorz Joachimiak, Dyrektor Handlowy

Z relacji tych klientów wynika, że precyzyjne opisanie potrzeb w zakresie informatyzacji, a następnie samego modelu rozwiązania, które miało być finansowane z funduszy unijnych bardzo mocno wpływało na końcową ocenę wniosku przyszłego beneficjenta. Tymczasem część firm pozyskujących fundusze UE niekoniecznie dysponuje odpowiednim zapleczem w zakresie analizy i projektowania systemów IT.  Współpracując z DomDatą, problemy tego typu znikają, gdyż wiemy jak tę część dokumentacji i samego projektu inwestycyjnego prawidłowo przygotować. – kontynuuje G. Joachimiak

Firmy, które zdecydują się na współpracę z DomDatą AG mogą liczyć atrakcyjne i elastyczne warunki rozliczeń, wsparcie marketingowe dla działań handlowych związanych z produktami DomDaty AG, ale też możliwość oferowania przez samą DomDatę AG usług, w których specjalizują się firmy partnerskie.

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish