Konferencja IT@BANK 2021 już za nami! Kolejny raz DomData miała przyjemność być partnerem tego ważnego dla sektora bankowego wydarzenia.

Największa w Polsce konferencja poświęcona tematyce rozwoju technologii informatycznych w bankach, bieżącym trendom, a także wyzwaniom rzucanym sektorowi bankowemu odbyła się w dniach 10, 17 i 24 listopada 2021r.

Tegoroczna edycja, ciesząca się dużym zainteresowaniem, składała się z 3 wirtualnych spotkań pod wspólnym hasłem „Cyfrowe finanse przyszłości”. Konferencja była poświęcona przeglądowi strategicznych wyzwań związanych z rozwojem technologicznym sektora finansowego.

W pierwszym dniu konferencji skupiono się na konieczności wypracowania nowego podejścia do budowania zespołów i utrzymywania talentów w organizacji. Podczas drugiej części IT@BANK poruszano kwestie bezpieczeństwa z perspektywy utrzymania ciągłości procesów. Na zakończenie tegorocznej konferencji skupiono się na istocie IT w organizacji, czyli architekturze technologicznej, określając także możliwe dalsze kierunki rozwoju modeli biznesowych.

Uczestnikami konferencji byli wybitni eksperci IT z sektora finansów, przedstawiciele świata nauki, a także czołowi dostawcy rozwiązań informatycznych dla bankowości.