25 listopada odbyła się kolejna edycja konferencji BPM Trends. W trakcie wydarzenia przedstawiono i omawiano najbardziej aktualne zagadnienia z systemami do zarządzania procesami biznesowymi w organizacjach i automatyzacją pracy z wykorzystaniem robotów programowych. Mieliśmy przyjemność wziąć udział w tym wydarzeniu. W trakcie swojej prelekcji nasz przedstawiciel Adam Janczewski zaprezentował kluczowe cechy skutecznej platformy Low-Code Development oraz przedstawił argumenty przemawiające za ich stosowaniem.

Podczas prezentacji prelegent DomData przedstawił prognozy związane z rozwojem rynku platform klasy Low-Code Development oraz wskazał wyzwania jakie stoją przed ich użytkownikami. Następnie Adam omówił kluczowe cechy, jakie powinien posiadać wydajny system na przykładzie Platformy Ferryt. Podczas tej części prelegent zaprezentował m.in. sposób implementacji procesów biznesowych, tworzonych w notacji BPM 2.0. oraz tworzenia nowych ekranów dla różnych urządzeń, umożliwiające łatwe przygotowanie rozwiązań biznesowych.

W trakcie i po spotkaniu każdy z uczestników konferencji mógł zadać pytanie naszemu prelegentowi, również w wirtualnym pokoju do rozmów. Nasza prezentacja spotkała się żywym zainteresowaniem ze strony uczestników konferencji.

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej o poruszanych przez nas zagadnieniach zachęcamy do kontaktu -> formularz kontaktowy