DomData była partnerem merytorycznym tegorocznej edycji BPA Summit. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród specjalistów optymalizujących procesy. W trakcie konferencji nasz prelegent przedstawił skuteczne sposoby na kompleksową automatyzację procesów w firmie z użyciem platformy Low-Code Development.

12 maja odbyła się kolejna edycja konferencji BPA Summit. W trakcie wydarzenia omawiano najbardziej aktualne zagadnienia związane z automatyzacją procesów biznesowymi w organizacjach oraz dotyczące użycia robotów programowych. Szczególny nacisk położono na praktyczne aspekty dotyczące stosowania BPM i RPA oraz przedstawienie doświadczeń różnych organizacji związanych z wdrażaniem takich rozwiązań.

Mieliśmy przyjemność brać udział w tym wydarzeniu. W trakcie swojej prelekcji nasz przedstawiciel Adam Janczewski zaprezentował na przykładzie przeprowadzonych wdrożeń cechy i funkcjonalności charakteryzujące kompleksową platformę Low-Code Development, która podoła wyzwaniom związanym z digitalizacją procesów biznesowych. Na rzeczywistych narzędziach zaprezentował automatyzację procesu biznesowego, począwszy od skonfigurowania projektu BPMN tego procesu, zdefiniowanie jego modelu danych, konfigurację ekranów użytkownika, przygotowanie dokumentów, po integrację z systemami zewnętrznymi. Przedstawił również korzyści, jakie platforma tej klasy zapewnia w automatyzacji procesów oraz prognozy związane z rozwojem automatyzacji w organizacjach.

W trakcie i po spotkaniu każdy z uczestników konferencji mógł zadać pytanie naszemu prelegentowi, również w wirtualnym pokoju do rozmów. Nasza prezentacja spotkała się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników konferencji.

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej o poruszanych przez nas zagadnieniach i poznać nasze rozwiązania zachęcamy do kontaktu.