Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

DOMDATA partnerem konferencji IT@BANK 2017

Najnowsze technologie wykorzystywane w bankach i kilkuset ekspertów IT. DomData była partnerem największej w Polsce konferencji dotyczącej informatyki bankowej. Coroczna konferencja IT@BANK już tradycyjnie skupiła liczne grono przedstawicieli banków i innych instytucji finansowych.

Konferencję przygotowywała redakcja „Miesięcznika Finansowego BANK” we współpracy z Radą Bankowości Elektronicznej oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. Organizatorzy zapewnili atrakcyjny program poruszający najważniejsze tematy związane z rozwiązaniami IT w bankowości. W tym roku uczestnicy dyskutowali na temat open banking’u i zmian w tradycyjnej bankowości, a także na temat zmian w polskim sektorze bankowym wynikających ze stosowania innowacyjnych rozwiązań.

Przedstawiciele naszej firmy podzielili się wiedzą w zakresie usprawniania procesów biznesowych w bankowości i zwiększania skuteczności obsługi klienta. Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, banki ze szczególną uwagą patrzą na sprawne procesy sprzedażowe i posprzedażowe. Dziękujemy za liczną obecność na naszym stoisku, szereg pytań i żywą dyskusję!

 

 

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish