Hania to nasza specjalistka ds. HR, która niedawno wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Postanowiła podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w DomData. Oto co nam zdradziła 🙂

Klika słów od Hani 😉

Gdyby ktoś zapytał mnie 6 lat temu „gdzie widzę siebie za x lat” z pewnością nie przyszłaby mi do głowy praca którą wykonuję dziś. Zajmowałam się zupełnie innymi rzeczami, a praca w dziale HR pozostawała w sferze marzeń…

Tak naprawdę moje podanie do DD przesłał mój mąż ???? i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Początki nie były łatwe, ale zarówno on, jak i moja przełożona wierzyli we mnie chyba bardziej niż ja.

Dzięki tej pracy zyskałam pewność siebie i bardzo dużo się nauczyłam. Praca z ludźmi, a właściwie dla ludzi daje sporo satysfakcji. Zasiała we mnie ziarno rozwoju osobistego i dwa lata temu rozpoczęłam studia na kierunku Psychologii w biznesie.

Od roku przybyło mi obowiązków – zostałam mamą ???? Powrót z urlopu macierzyńskiego zawsze jest odrobinę stresujący. Na szczęście stabilna forma zatrudnienia i elastyczność przełożonych pomogła mi przejść przez ten proces bez szwanku.

Hania należy do naszego działu HR ????