Przedstawiamy wam Grzegorza, który jako kolejny podzielił się z nami swoją opinią na temat pracy w DomData. Jest on przykładem osoby, która postanowiła zmienić coś swoim życiu i obrać całkowicie inną ścieżkę zawodową!?

Oto kilka słów od Grzegorza 😉

Również należę do tych ludzi w DD, którzy zanim znaleźli tu swoje miejsce, z niejednego pieca chleb jadali. Pracowałem między innymi jako sprzedawca w branży motoryzacyjnej, byłem przy początkach sprzedaży opon przez internet współpracując m.in. z firmą Opony.com (obecnie Oponeo), a następnie kierowałem sklepem internetowym. Później działałem też jako handlowiec w branży outsourcingu IT.

To ostatnie doświadczenie zawodowe doprowadziło mnie na rozdroże kariery, każąc przemyśleć czy ten zawód jest faktycznie tym, który chcę wykonywać przez kolejne lata. Odpowiedź brzmiała: NIE, a niejako na jej potwierdzenie zdecydowałem się na dwie podyplomówki i szereg szkoleń z zakresu IT.

Miałem jednak wrażenie, że zdobywam wiedzę w sposób randomowy, skupiając się nad tym obszarem, który w danym momencie mnie interesuje. Zacząłem więc szukać zawodowego dachu nad głową, i tak trafiłem do DomDaty. Nie będę ukrywał, że początki były trudne – czasem ze zdań kierowanych w moją stronę przez fachowców z DD rozumiałem pojedyncze słowa… ? Na szczęście, dzięki wsparciu kolegów oraz ich zaangażowaniu i cierpliwości – za które jestem wdzięczny – szybko i w miarę sprawnie wdrożyłem się w swój pierwszy projekt.

Obecnie jestem pracownikiem wynajętym do jednego z największych banków w Polsce, dla którego realizuję szereg projektów jako ekspert ds. silników decyzyjnych. Cały czas mam jednak świadomość, że w razie potrzeby uzyskam wsparcie ze strony kolegów z DD – gdy będę chciał coś skonsultować czy wypracować jakieś rozwiązanie. Ta atmosfera grania do jednej bramki, służenia innym pomocą oraz wzajemnego szacunku, to jedne z najważniejszych wartości, jakie znalazłem w DomDacie i które sobie ogromnie cenię.

Konsultant Analityk Ferryt

Grzegorz należy do zespołu Olka Racinowskiego. Zapoznaj się z ofertą na to stanowisko!