Poznajcie Macieja, który 2 lata temu w DomDacie stawiał swoje pierwsze kroki na ścieżce IT jako low-code developer, a dziś jest już liderem swojego zespołu.

Maciej podzielił się z nami swoimi doświadczeniami i opinią na temat pracy w naszej firmie. Koniecznie przeczytajcie co miał do powiedzenia! 😉

Moja droga do miejsca zawodowego, w którym jestem aktualnie, była raczej nietypowa. Wcześniej przez 15 lat kierowałem zespołami w gastronomii, gdzie nie tylko zdobyłem umiejętności zarządzania ludźmi i prowadzenia szkoleń, ale również nauczyłem się jak radzić sobie w dynamicznym środowisku. Jest mi bardzo miło, że moje wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu ludźmi zostało dostrzeżone w DomDacie i dziś mogę dzięki temu stać na czele zespołu w branży IT, którą wcześniej znałem tylko pobieżnie. 

Mimo że moje kroki w IT zaczęły się od edukacji w liceum i kontynuowane były na studiach, to prawdziwą pasję odkryłem na własną rękę. Teraz, pracując już ponad 2 lata w tej dynamicznej firmie, mogę śmiało powiedzieć, że dzięki szkoleniom, które zapewnia DomData oraz własnej determinacji można nie tylko nadążyć, ale też doskonale odnaleźć się w świecie narzędzi IT. Nawet jeśli wcześniej nie było się doświadczonym programistą ????. To doświadczenie pozwala nie tylko tworzyć rozbudowane projekty, ale także budować wysokowydajne modele decyzyjne wspierające procesy w prosty i szybki sposób z użyciem niewielkiej ilości kodu języków programowania.

Najbardziej fascynujące w tej pracy jest to, że każdy dzień jest inny i pełen ciekawych wyzwań, wymagających analitycznego myślenia. Codziennie uczę się czegoś nowego, poznaję nowe technologie i rozwiązania. Satysfakcję sprawia mi również świadomość, że współtworzę coś większego, co będzie miało realny wpływ na codzienne życie wielu ludzi.

Co jednak sprawia, że praca w DomData jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim przyjazna atmosfera i wsparcie, na jakie można liczyć na każdym szczeblu. Nawet gdy zdarza mi się pracować jako samodzielny ekspert, zawsze czuję się częścią zespołu, gdzie wsparcie przez innych jest bezcenne. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy hybrydowej, co daje swobodę i elastyczność – idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią różnorodność i wolność w miejscu pracy.

Podsumowując, dla mnie zmiana branży była jak odzyskanie radości z pracy. Z całego serca polecam pracę w DomData każdemu, kto „czuje miętę” do tematów IT.  Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad pracą, która nie tylko dostarczy Ci nieustannej nauki, ale też pozwoli rozwijać się na wielu płaszczyznach, to praca w DomData może być właśnie dla Ciebie.