Zakres obowiązków:

  • wsparcie użytkowników w codziennej pracy
  • zapewnienie prawidłowego działania sprzętu komputerowego i aplikacji
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania
  • zapewnianie wsparcia technicznego w zakresie systemów informatycznych firmy oraz firmowych aplikacji użytkowych

  • Dobrze znasz sie na sprzęcie komputerowym i nowinkach technicznych ?
  • Potrafisz instalować podzespoły komputera?
  • Niczym Dr. House diagnozujesz podstawowe problemy związane z komputerami?
  • Znane są Ci systemy Microsoft typu desktop oraz pakiety biurowe?
  • Lubisz pracować w zgranym gronie??
  • Jesteś kreatywny i komunikatywny
  • Angażujesz się w wykonywaną pracę?

Jesteś przynajmniej na połowę pytań odpowiedziałeś/aś TAK – nie czekaj. APLIKUJ!
Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Imprezy integracyjne i eventy
  • Ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • Pracę w zespołach z doświadczeniem biznesowym i projektowym
  • Udział w prestiżowych przedsięwzięciach międzynarodowych

Dodatkowo pyszna kawa, owoce i przyjazna atmosfera 🙂