Chcesz projektować i tworzyć systemy informatyczne, a nie jesteś programistą? Jesteś programistą, ale chcesz się sprawdzić innym podejściu do tworzenia systemów? Cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia, a przekuwanie pomysłów w działanie sprawia Ci satysfakcję?

Jeśli chcesz projektować i tworzyć aplikacje biznesowe z wykorzystaniem narzędzi „low-code developmet”, to praca w DomData spełni Twoje oczekiwania, a Ty sam staniesz się analitykiem mającym przy tym bliski kontakt z biznesem.

Budowanie rozwiązań informatycznych na Ferryt low-code Platform polega na tworzeniu aplikacji w sposób w większości wizualny za pomocą diagramów, grafów, kontrolek czy formularzy. Dzięki temu projektując systemy będziesz mógł skupić się na analizie biznesowej i tworzeniu logiki działania systemów.

Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy oferujemy prace Centrali DomData w Poznaniu jak i w nowo tworzonym  biurze w Katowicach.

Technologie, których używamy

  • BPMN 2.0, UML
  • Ferryt low-code Platform
  • składnia SQL
  • języki skryptowe

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie analizy funkcjonalnej i biznesowej
  • projektowanie systemów informatycznych na ich podstawie
  • tworzenie rozwiązań biznesowych w oparciu o Ferryt low-code Platform
  • udział we wszystkich etapach procesu wytwarzania rozwiązań biznesowych z zastosowaniem metodyki Scrum

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub informatyczne)
  • zdolności analityczne i umiejętność algorytmicznego myślenia
  • praktyczne doświadczenie w jednym w wymienionych poniżej etapów tworzenia systemów biznesowych:
  • tworzenie specyfikacji wymagań dla systemów IT
  • projektowanie rozwiązań biznesowych
  • implementacja procesów biznesowych na platformach low-code, BPM

Mile widziane:

  • znajomość notacji BPMN,
  • doświadczenie w projektowaniu lub tworzenie rozwiązań biznesowych w architekturze SOA
  • doświadczenia związane z branżą finansową

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z doświadczeniem we wskazanych przez nas obszarach, jak i osób bez doświadczenia, dla których projektowanie/tworzenie rozwiązań biznesowych dla sektora finansowego w narzędziach low-code jest wybraną ścieżką rozwoju (dla tych osób oferujemy sprawdzoną ścieżkę szkoleń).

Oferujemy:

  • ciekawe projekty IT realizowane dla odbiorców w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • interesujące wyzwania i możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych pracowników
  • wparcie oraz pomoc zarówno w czasie wdrożenia, jak i po okresie szkoleniowym
  • możliwość awansu
  • dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
  • swobodna atmosfera, wszyscy jesteśmy na „Ty” 😉
  • wygodna lokalizacja biura w Poznaniu (przystanek Aleje Solidarności: Autobus: 168,170, 178, 183, 191, Tramwaj:12, 14, 15, 16)
  • casuale dress code
  • benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie okularów, firmowa biblioteczka,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczny czas pracy,
  • liczne integracje oraz eventy organizowanie w firmie

Dodatkowo pyszna kawa, owoce i przyjazna atmosfera 😊

Etapy rekrutacji:

  1. Weryfikacja przesłanych dokumentów.
  2. Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem danego działu.
  3. Rozmowa z Dyrektorem właściwej komórki organizacyjnej.
  4. Podpisanie umowy o pracę 😊!