Zakres obowiązków:

  • współpraca z niemieckojęzycznymi klientami w zakresie:
    • wsparcia wdrożeniowego w codziennej pracy z naszymi systemami
    • identyfikowaniu potrzeb i oczekiwań klienta
  • opracowywanie koncepcji rozwiązań biznesowo – informatycznych z zakresu automatyzacji procesów raportowania
  • konfiguracja raportów, kokpitów menadżerskich i kostek OLAP
  • budowanie procesów zasilania danymi dla raportów i hurtowni danych
  • planowanie i budowanie hurtowni danych

  • jesteś studentem 3, 4 lub 5 roku,
  • umiesz język niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • umiesz myśleć analitycznie
  • chętnie uczysz się nowych rzeczy
  • dobrze znasz Microsoft Excel, Access
  • szybko uczysz się nowych obszarów biznesowych i technologicznych
  • umiesz pracować w zespole
  • jesteś komunikatywny/a
  • Dodatkowe atuty, które ciebie wyróżnią to:
    • studiowanie informatyki lub matematyki lub z ekonomia w obszarze ekonometrii/statystyki
    • podstawy znajomości tematyki baz danych i/lub podstawowa znajomość języka SQL

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Imprezy integracyjne i eventy
  • Ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • Pracę w zespołach z doświadczeniem biznesowym i projektowym

Dodatkowo pyszna kawa, owoce i przyjazna atmosfera 🙂