Zakres obowiązków:

  • Budowanie systemów biznesowych w sposób „wizualny”.
  • Tworzenie rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem Ferryt low-code Platform.
  • Implementacja procesów biznesowych za pomocą diagramów, formularzy bez „ręcznego” kodowania.
  • Udział we wszystkich etapach procesu wytwarzania rozwiązań biznesowych z zastosowaniem metodyki Scrum.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub informatyczne).
  • Zdolność analitycznego i/lub algorytmicznego myślenia.
  • Gotowość do zdobywania wiedzy i umiejętności w świecie platform low-code.

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań, jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze tworzenia aplikacji biznesowych w narzędziach klasy „Low-Code development” może stać się wybraną ścieżką rozwoju.

Mile widziane:

  • Znajomość notacji BPMN, UML.
  • Składnia SQL.
  • Podstawy programowania.

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty IT realizowane dla odbiorców w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • Interesujące wyzwania i możliwość zdobycia doświadczenia
  • Możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych pracowników
  • Wparcie oraz pomoc zarówno w czasie wdrożenia, jak i po okresie szkoleniowym
  • Możliwość awansu
  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Firmową biblioteczkę
  • Parking rowerowy oraz prysznic
  • Swobodna atmosfera, wszyscy jesteśmy na „Ty” 😉
  • Casual dress code
  • Dofinansowanie okularów
  • Liczne integracje oraz eventy organizowanie w firmie

Dodatkowo pyszna kawa, owoce i przyjazna atmosfera 🙂