Zakres obowiązków:

  • tworzenie testów automatycznych (za pomocą Selenium Webdriver)
  • testowanie oprogramowania (testy funkcjonalne, testy integracyjne, wydajnościowe i inne)
  • raportowanie błędów, monitorowanie procesu naprawczego
  • zapewnianie najlepszej jakości testów
  • tworzenie przypadków testowych oraz ich analiza
  • tworzenie scenariuszy testowych
  • współpraca z deweloperami i analitykami przy tworzeniu specyfikacji dla nowych funkcjonalności narzędziowych i biznesowych

  • jesteś rzetelny, staranny i dociekliwy
  • potrafisz być cierpliwy aby wytłumaczyć co jest błędem i jak go znaleźć
  • chętnie uczysz się nowych rzeczy
  • jesteś komunikatywny i umiesz pracować w zespole
  • jeśli masz doświadczenie w kontroli jakości lub jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej, a temat jakości oprogramowania jest tym czym chciałbyś zajmować się w przyszłości

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań, jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze tworzenia aplikacji biznesowych w narzędziach klasy „Low-Code development” może stać się wybraną ścieżką rozwoju.

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Imprezy integracyjne i eventy
  • Ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • Pracę w zespołach z doświadczeniem biznesowym i projektowym

Dodatkowo pyszna kawa, owoce i przyjazna atmosfera 🙂