Jesteśmy 250-osobową firmą działającą na rynku IT ponad 15 lat. Nasze projekty realizujemy w Polsce i na terenie krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy autorem platformy procesowej Ferryt BPM oraz platformy analitycznej InForum. Z naszych rozwiązań korzystają m.in. najnowocześniejsze banki w Polsce.

Twoje zadania:

  • Projektowanie i tworzenie wysokiej jakości rozwiązań w oparciu o platformę .NET
  • Współpraca z doświadczonym zespołem projektowym
  • Wspieranie dobrej atmosfery w pracy

Wdrożenie pracownika to dla nas nie tylko przekazanie niezbędnej wiedzy programistycznej, ale także adaptacja w nowym środowisku, dlatego pierwsze miesiące pracy przebiegają stacjonarnie w firmie.

  • Dobrze znasz platformę .NET, w szczególności WebForms ASP.NET
  • Nie są Ci obce javascript, jQuery
  • Posiadasz umiejętność korzystania z CSS i kojarzysz bibliotekę Bootstrap
  • Dobrze odnajdujesz się jako członek zespołu projektowego
  • Posiadasz umiejętność twórczego i analitycznego myślenia
  • Jesteś kreatywny i zaangażowany w wykonywane prace

Mile widziane:

  • Znajomość C# i projektowania WinForms.

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań, jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze tworzenia aplikacji biznesowych może stać się wybraną ścieżką rozwoju.

Oferujemy:

  • Program polecenia pracowników.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Wygodna lokalizacja biura (przystanek Aleje Solidarności: Autobus: 168, 170, 171, 178, 183, 191 Tramwaj: 12, 14, 15, 16).
  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych.
  • Możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych współpracowników.
  • Możliwość awansu.
  • Pracę hybrydową.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport.
  • Firmową biblioteczkę.
  • Parking rowerowy oraz prysznic.
  • Casual Dress code.
  • Dofinansowanie okularów.
  • Liczne integracje oraz eventy organizowane w firmie.
  • Udział w inicjatywach dobroczynnych.

Etapy rekrutacji:

  1. Weryfikacja przesłanych dokumentów.
  2. Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem danego działu.
  3. Rozmowa z Dyrektorem właściwej komórki organizacyjnej.
  4. Podpisanie umowy o pracę 😊!