Jesteśmy 250-osobową firmą działającą na rynku IT od 15 lat. Nasze projekty realizujemy w Polsce i na terenie krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy autorem platformy procesowej Ferryt BPM oraz platformy analitycznej Reporting+. Z naszych rozwiązań korzystają m.in. najnowocześniejsze banki w Polsce.

Twoje zadania:

  • Projektowanie i tworzenie wysokiej jakości rozwiązań w środowisku Delphi 11
  • Współpraca z doświadczonym, międzynarodowym zespołem projektowym
  • Wspieranie dobrej atmosfery w pracy

Wdrożenie pracownika to dla nas nie tylko przekazanie niezbędnej wiedzy programistycznej, ale także adaptacja w nowym środowisku, dlatego pierwsze miesiące pracy przebiegają stacjonarnie w firmie.

Nasze wymagania:

  • Wymagane technologie: Delphi, SQL
  • Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Znasz środowisko Delphi
  • Umiesz tworzyć zapytania SQL
  • Potrafisz tworzyć ogólne rozwiązania dla systemów ERP
  • Lubisz pracę z różnymi elementami złożonego projektu informatycznego począwszy od platformy kończąc na prezentacji danych dla użytkownika
  • Potrafisz analizować kod i dokonywać jego optymalizacji
  • Dobrze odnajdujesz się jako członek zespołu projektowego
  • Posiadasz umiejętność twórczego i analitycznego myślenia
  • Jesteś kreatywny i zaangażowany w wykonywane prace

Mile widziane:

  • FastReport
  • DevExpress

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań, jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze tworzenia aplikacji biznesowych może stać się wybraną ścieżką rozwoju.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Program polecenia pracowników
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wygodna lokalizacja biura (przystanek Aleje Solidarności: Autobus: 168, 170, 171, 178, 183, 191 Tramwaj: 12, 14, 15, 16)
  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
  • Możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych współpracowników
  • Możliwość awansu
  • Casual Dress code
  • Dofinansowanie okularów
  • Liczne integracje oraz eventy organizowane w firmie
  • Wsparcie oraz pomoc zarówno w czasie wdrożenia, jak i po okresie szkoleniowym
  • Udział w inicjatywach dobroczynnych
  • Swobodna atmosfera, wszyscy jesteśmy na “Ty” 🙂

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • parking dla rowerów

Etapy rekrutacji:

  1. Weryfikacja przesłanych dokumentów.
  2. Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem danego działu.
  3. Rozmowa z Dyrektorem właściwej komórki organizacyjnej.
  4. Podpisanie umowy o pracę 😊!