Zakres obowiązków:

  • tworzenie i optymalizacja ekranów aplikacji webowych,
  • wprowadzanie rozwiązań zgodnych z nowoczesnymi standardami
  • udział w analizach, testach i wdrożeniach wytworzonych rozwiązań
  • wspieranie dobrej atmosfery w pracy 🙂

Wymagania:

  • znajomość metodologii BEM i CSS Modules
  • doświadczenie w tworzeniu architektury, komponentów UI i dystrybucji styli
  • dobrą znajomość nowoczesnego HTML i CSS (z preprocessorem SCSS)
  • świadomość i znajomość zagadnień związanych z semantyką znaczników HTML, WCAG i dobrymi praktykami w tworzeniu interfejsów graficznych
  • znajomość zagadnień związanych z RWD i Cross-browser
  • znajomość Gulp, Webpack,
  • doświadczenie w pracy z GIT

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Imprezy integracyjne i eventy
  • Ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • Pracę w zespołach z doświadczeniem biznesowym i projektowym
  • Udział w prestiżowych przedsięwzięciach międzynarodowych

Dodatkowo pyszna kawa, owoce i przyjazna atmosfera 🙂

Zapraszamy do składania aplikacji również absolwentów lub studentów kierunków informatycznych lub pokrewnych.