Twoje zadania:

  • Testowanie oprogramowania (testy funkcjonalne, testy integracyjne i inne),
  • Tworzenie testów automatycznych z wykorzystaniem JavaScript oraz technologii Playwright,
  • Tworzenie dokumentacji związanej z testami: scenariusze testowe, przypadki użycia, raporty,
  • Współpraca z deweloperami i analitykami przy tworzeniu specyfikacji dla nowych funkcjonalności narzędziowych i biznesowych.

  • Jesteś studentem kierunków związanych z IT lub ekonomicznych,
  • Jesteś rzetelny, staranny i dociekliwy,
  • Potrafisz być cierpliwy aby wytłumaczyć co jest błędem i jak go znaleźć,
  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy,
  • Jesteś komunikatywny i umiesz pracować w zespole,
  • Jeśli masz doświadczenie w kontroli jakości lub jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej, a temat jakości oprogramowania jest tym czym byś się chciał zajmować w przyszłości

To oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym;
  • Program polecenia pracowników;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Wygodna lokalizacja biura (przystanek Aleje Solidarności: Autobus: 168, 170, 171, 178, 183, 191 Tramwaj: 12, 14, 15, 16).
  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych,
  • Możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych współpracowników,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • Firmową biblioteczkę,
  • Parking rowerowy oraz prysznic,
  • Casual Dress code,
  • Dofinansowanie okularów,
  • Liczne integracje oraz eventy organizowane w firmie,
  • Udział w inicjatywach dobroczynnych.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Firmowa biblioteka
  • Program rekomendacji pracowników
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Parking dla rowerów
  • Karta multisport
  • Zajęcia z j. angielskiego
  • Prysznic

Etapy rekrutacji:

  1. Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem danego działu.
  2. Rozmowa z Dyrektorem właściwej komórki organizacyjnej.
  3. Podpisanie umowy o pracę