Zakres obowiązków:

  • zarządzanie treścią strony www
  • copywriting treści strony pod kątem SEO
  • realizacja komunikacji z otoczeniem firmy i wewnątrz firmy
  • realizacja kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych i na stronach internetowych
  • przygotowywanie treści na stronę firmową, do mediów społecznościowych i do kampanii
  • przygotowywanie udziału w konferencjach
  • współpraca z podwykonawcami (agencje marketingowe, graficy)
  • wsparcie działu sprzedaży w przygotowywaniu ofert i prezentacji
  • tworzenie artykułów branżowych
  • wsparcie zespołu HR przy działaniach z zakresu komunikacji wewnętrznej i employer branding

  • doświadczenie zdobyte w dziale marketingu
  • znajomość narzędzia WordPress
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii i działań na LinkedIn
  • znajomość Google Ads i Google Analytics
  • umiejętność tworzenia tekstów marketingowych
  • znajomość narzędzi do tworzenia grafik (np. Figma)
  • umiejętność twórczego i analitycznego myślenia
  • kreatywność i zaangażowanie w wykonywane prace
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty, które ciebie wyróżnią to:

  • doświadczenie zawodowe w pracy w firmie IT
  • doświadczenie w marketingu B2B lub sprzedaży
  • podstawowa znajomość programów graficznych (Photoshop, Illustrator)
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Imprezy integracyjne i eventy
  • Ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • Pracę w zespołach z doświadczeniem biznesowym i projektowym

Dodatkowo pyszna kawa, owoce i przyjazna atmosfera 🙂