Jesteśmy 250-osobową firmą działającą na rynku IT ponad 15 lat. Nasze projekty realizujemy w Polsce i na terenie krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy autorem platformy procesowej Ferryt BPM oraz platformy analitycznej InForum. Z naszych rozwiązań korzystają m.in. najnowocześniejsze banki w Polsce.

Chcesz tworzyć systemy informatyczne a nie jesteś programistą? Jesteś programistą a chcesz się sprawdzić w innym podejściu do tworzenia systemów? Cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia a przekuwanie pomysłów w działanie sprawia Ci satysfakcję? Jeśli chcesz projektować i tworzyć aplikacje biznesowe z wykorzystaniem narzędzi „Low-Code developmet” to praca w DomData spełni Twoje oczekiwania a Ty sam staniesz się projektantem mającym przy tym bliski kontakt z biznesem.

Budowanie rozwiązań informatycznych na naszej Ferryt Low-Code Platform polega na tworzeniu aplikacji w sposób w większości wizualny za pomocą diagramów, grafów, kontrolek czy formularzy. Dzięki temu projektując systemy będziesz mógł skupić się na analizie biznesowej zagadnień i uzgadnianiu logiki działania systemów.

Twoje zadania:

  • identyfikowanie potrzeb i oczekiwań biznesu
  • tworzenie procesów i rozwiązań na platformie BPM, low-code
  • udział w procesie wytwórczym rozwiązań biznesowych end-to-end

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub informatyczne)
  • posiadasz umiejętność pracy zespołowej
  • jesteś komunikatywny

Doświadczenie w jednym z poniższych obszarów może być dodatkowym atutem:

  • prowadzenie analiz funkcjonalnych / biznesowych oraz tworzenie specyfikacji
  • projektowanie procesów w narzędziach klasy BPMS/low-code
  • podstawowa znajomość produktów i usług bankowych

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z doświadczeniem we wskazanych przez nas obszarach, jak i osób bez doświadczenia, dla których tworzenie rozwiązań biznesowych dla sektora finansowego w narzędziach low-code jest wybraną ścieżką rozwoju.

Oferujemy:

  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i zdefiniowania indywidualnej ścieżki kariery
  • ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • szkolenia zawodowe
  • kursy językowe
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • pracę w zespołach z doświadczeniem biznesowym i projektowym
  • interesujące wyzwania i możliwość zdobycia doświadczenia
  • dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych
  • imprezy integracyjne i eventy budujące dobre relacje w zespołach.

Dodatkowo pyszna kawa, owoce i przyjazna atmosfera 🙂