Wdrożenie pracownika to dla nas nie tylko przekazanie niezbędnej wiedzy programistycznej, ale także adaptacja w nowym środowisku, dlatego też pierwsze miesiące pracy przebiegają stacjonarnie w firmie.

Zakres obowiązków:

  • analiza techniczna incydentów zgłaszanych przez klientów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • replikacja występowania incydentów na środowiskach testowych / developerskich,
  • weryfikacja poprawności konfiguracji systemu, warstwy prezentacji i logiki procesów biznesowych,
  • kontakt z klientem w celu ustalenia technicznych szczegółów wystąpienia incydentu,
  • przygotowanie materiału analitycznego dla programistów,
  • udział w projektach realizowanych w sektorze finansowym.

  • charakteryzuje Cię dociekliwość i umiejętność analitycznego myślenia,
  • posiadasz podstawową znajomość SQL,
  • posiadasz techniczną wiedzę z zakresu budowy i składników aplikacji wielowarstwowych (SOA, webService, bazy danych SQL),
  • posiadasz umiejętność dokumentowania zagadnień technicznych,
  • posiadasz wykształcenie techniczne lub pochodne (co najmniej średnie),
  • znasz język polski w stopniu komunikatywnym
  • znasz język angielski minimum w stopniu podstawowym.

Mile widziane:

  • dyspozycyjność również w godzinach popołudniowych,
  • know-how w zakresie testów regresyjnych i tworzenia przypadków testowych.

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań, jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze wsparcia aplikacji biznesowych może stać się wybraną ścieżką rozwoju.

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę hybrydową
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Imprezy integracyjne i eventy
  • Ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • Pracę w zespołach z doświadczeniem biznesowym i projektowym
  • Udział w prestiżowych przedsięwzięciach międzynarodowych

Dodatkowo pyszna kawa, owoce i przyjazna atmosfera 🙂