Zakres obowiązków

  • testowanie oprogramowania (testy funkcjonalne, testy integracyjne i inne)
  • raportowanie błędów, monitorowaniem procesu naprawczego
  • zapewnianie najlepszej jakości testów
  • tworzenie przypadków testowych oraz ich analiza
  • tworzenie scenariuszy testowych
  • współpraca z deweloperami i analitykami przy tworzeniu specyfikacji dla nowych funkcjonalności narzędziowych i biznesowych

Wymagania

  • jesteś rzetelny, staranny i dociekliwy
  • jesteś studentem lub absolwentem kierunków związanych z IT i szukasz pierwszej pracy
  • potrafisz być cierpliwy – wytłumaczyć co jest błędem i jak go znaleźć
  • chętnie uczysz się nowych rzeczy
  • jesteś komunikatywny i umiesz pracować w zespole
  • jeśli masz doświadczenie w kontroli jakości lub jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej a temat jakości oprogramowania jest tym czym byś się chciał zajmować w przyszłości

Wdrożenie pracownika to dla nas nie tylko przekazanie niezbędnej wiedzy programistycznej, ale także adaptacja w nowym środowisku, dlatego też pierwsze miesiące pracy przebiegają stacjonarnie w firmie.

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty IT realizowane dla odbiorców w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • interesujące wyzwania i możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych pracowników
  • wparcie oraz pomoc zarówno w czasie wdrożenia, jak i po okresie szkoleniowym
  • możliwość awansu
  • dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
  • swobodna atmosfera, wszyscy jesteśmy na „Ty” 😉
  • casuale dress code
  • dofinansowanie okularów
  • liczne integracje oraz eventy organizowanie w firmie

Dodatkowo pyszna kawa, owoce i przyjazna atmosfera 🙂