Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

O nas

Tworzymy rozwiązania informatyczne wspierające różne obszary biznesu. Specjalizujemy się w rozwiązaniach dla sektora finansowego. Jednak nasi klienci reprezentują też inne istotne sektory gospodarki: handel i usługi oraz produkcję. Szeroka oferta produktowa obejmuje systemy automatyzujące podstawowe i uzupełniające procesy realizowane w przedsiębiorstwach. Z naszego oprogramowania korzystają m.in. banki należące do pierwszej 10-tki największych w Polsce.

Wiodące produkty firmy oparte są na autorskich platformach: Ferryt Enterprise oraz InForum BI Studio. Ferryt umożliwia zarządzanie procesami biznesowymi (BPM), dokumentami (DMS) oraz relacjami z klientem (CRM). InForum jest systemem klasy Business Intelligence. W oparciu o hurtownię danych, platforma umożliwia tworzenie rozwiązań w takich obszarach jak controlling, sprawozdawczość, raportowanie, planowanie i budżetowanie oraz analizy sprzedaży.

Nasze marki kojarzą się z użytecznością, rozbudowaną funkcjonalnością i wysoką jakością. Zostaliśmy uhonorowani statusami partnerskimi przez Microsoft, IBM, Oracle, SAP.

Dzięki kompetentnemu zespołowi menadżerów i konsultantów, firma odnosi sukcesy zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasza oferta to nie tylko rozwiązania informatyczne. Świadczymy kompleksową obsługę konsultingową, doradczą (np. w zakresie optymalizacji procesów) oraz serwisową. Kompetencje i doświadczenie Zespołu pozwalają na wspomaganie naszych Klientów prawie w każdym obszarze ich działalności. Zawsze kierujemy się wysoką jakością oferowanych usług, dbając także o długotrwałe relacje biznesowe i wzajemne zaufanie naszych Partnerów.

 

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane
Wysyłając wiadomość zgadzasz sie na warunki opisane na stronie Polityka Prywatności & Cookies.

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish