Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

Polityka jakości

Certyfikat jakości

W naszej pracy stosujemy światowe metodyki: PM BOK, PRINCE2. Projekty realizujemy etapowo. Dajemy Klientowi możliwość wglądu w wyniki pracy na każdym etapie realizacji. W ten sposób minimalizujemy ryzyka projektowe i zapewniamy zgodność produktu oraz usługi z oczekiwaniami Klienta.

Obsługa klienta

Po otrzymaniu zlecenia, centrum kompetencyjne organizuje strukturę projektową przydzielając w porozumieniu z Klientem zasoby niezbędne do realizacji przedsięwzięcia. Za przebieg prac odpowiedzialny jest kierownik projektu, wybrany spośród zespołu Kierowników Projektów. Odpowiada on za organizację pracy zespołu, uczestniczy w jego pracach, oferując swoje doświadczenie z poprzednich przedsięwzięć. Zapewnia także komunikację z Klientem, dostarczając mu pełnych i aktualnych informacji o postępach prac.

W celu zapewnienia terminowości i zgodności budżetowej prowadzonych przedsięwzięć, stworzyliśmy szereg narzędzi wspierających procesy realizacji projektów oraz konfiguracji/produkcji oprogramowania. Posługujemy się nimi w celu organizacji przydziału, raportowania i kontroli realizacji zadań projektowych.

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane
Wysyłając wiadomość zgadzasz sie na warunki opisane na stronie Polityka Prywatności & Cookies.

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish