Ferryt – zawiera szereg rozwiązań biznesowych dedykowanych dla określonych branż (np. obsługa kredytów, sprzedaż ubezpieczeń), jak i rozwiązań standardowych niezależnych od branży (np. e-Archiwum, obsługa kancelarii, windykacje).

Dowiedz się więcej
Narzędzia InForum BI Studio wspomagają procesy zarządcze i decyzyjne we wszystkich istotnych sferach działania współczesnego przedsiębiorstwa: zarządzania efektywnością operacyjną, planowania i budżetowania, controllingu, raportowania, analiz OLAP, zarządzania sprzedażą i marketingiem, kontrolą kluczowych wskaźników w organizacji.

Dowiedz się więcej

Zarząd

Michał Laskowski
Prezes Zarządu

„Wiele lat działalności DomData AG na rynku informatycznym pozwoliło nam rozumieć i właściwie zaspokajać potrzeby informatyczne Klientów. Najważniejszym dorobkiem tego okresu jest umiejętność budowania relacji biznesowych w oparciu o zaufanie. Osiągamy je dzięki rzetelnej pracy, terminowości i uczciwości w biznesie.

Nasza pozycja rynkowa jest stabilna. Stabilizację osiągnęliśmy dzięki dywersyfikacji rynków zbytu oraz sektorów gospodarki, do których kierujemy ofertę.”

Radosław Mączyński
Wiceprezes Zarządu

„Stawiamy na technologię i jakość. Postęp w dziedzinie technologii informatycznych wykorzystujemy w celu dostarczania wydajniejszych, bezpieczniejszych i bardziej przyjaznych systemów. Dbałość o każdy szczegół na etapie produkcji i testowania oprogramowania przekłada się ostatecznie na wysoką jakość gotowych systemów.

Doceniają to nasi Klienci, wybierając rozwiązania DomData AG na systemy o kluczowym znaczeniu dla swoich firm.”

Kontakt
Imię i nazwisko*
Twój adres e-mail*
Firma
Telefon

* pole wymagane
Wysyłając wiadomość zgadzasz sie na warunki opisane na stronie Polityka Prywatności & Cookies.

Treść wiadomości

* pole wymagane

PolandEnglish