Chciałbyś zacząć korzystać z platformy low-codowej, jednak jednorazowe duże inwestycje stanowią problem dla Twojej firmy? Masz zamiar w krótkim czasie zaopatrzyć swoje przedsiębiorstwo w low-codowe narzędzie? Jakie są zalety tworzenia oprogramowania w oparciu o platformę low-code dostępną w chmurze? Jeśli nurtują Cię te pytania, pozwól, że nasi eksperci udzielą ci na nie odpowiedzi! Zapraszamy do obejrzenia naszego Webinarium!

Obejrzyj nasze webinarium i dowiedz się jak w krótkim czasie stać się przedsiębiorstwem z pełnym dostępem do low-codowych narzędzi, dzięki modelowi korzystania z systemów w chmurze. Na przykładzie nowoczesnej platformy typu low-code dowiesz się jak outsourcować do chmury zarówno samą platformę jak i oparte na niej rozwiązania biznesowe. Opowiedzą o tym doświadczeni eksperci DomData – Adam Janczewski i Radek Mączyński.

Zapraszamy do obejrzenia webinarium, dzięki któremu dowiesz się jak szybko i bez dokonywania dużych inwestycji infrastrukturalnych „na start” rozpocząć przygodę z platformą klasy low-code.