Twój zakres obowiązków:

  • Działania w obszarze Social Media
  • Udział w tworzeniu projektów w zakresie internetowych kanałów marketingowych (strona internetowa, kampanie mailingowe, rozwój nowych funkcjonalności z obszaru online)
  • Budowa contentu marketingowego
  • Monitorowanie działań konkurencji i analiza rynku
  • Pomoc w organizacji sesji zdjęciowych, współtworzenie filmów promocyjnych, realizowanie wywiadów z klientami, organizacja webinariów
  • Opracowywanie treści materiałów informacyjnych i marketingowych
  • Tworzenie artykułów branżowych
  • Współpraca z partnerami zagranicznymi w powyższym zakresie
  • Obsługa kampanii Google Ads
  • Współpraca z podwykonawcami

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie i znajomość zasad efektywnego prowadzenia marketingu internetowego
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność inicjowana niestandardowych rozwiązań i kreatywność
  • Podstawowa znajomość Google Ads, Google Analytics i narzędzia WordPress
  • Znajomość narzędzi do tworzenia grafik (np. Figma, Canva)
  • Znajomość języka angielskiego, na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Program polecenia pracowników
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7-9)
  • Wygodna lokalizacja biura (przystanek Aleje Solidarności: Autobus: 168, 170, 171, 178, 183, 191 Tramwaj: 12, 14, 15, 16)
  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
  • Casual Dress code
  • Dofinansowanie okularów
  • Liczne integracje oraz eventy organizowane w firmie
  • Wsparcie oraz pomoc zarówno w czasie wdrożenia, jak i po okresie szkoleniowym
  • Udział w inicjatywach dobroczynnych
  • Swobodna atmosfera, wszyscy jesteśmy na „Ty”

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Firmowa biblioteka
  • Program rekomendacji pracowników
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Parking dla rowerów
  • Karta Multisport
  • Zajęcia z j. angielskiego i j.niemieckiego
  • Możliwość skorzystania z prysznica

Etapy rekrutacji:

  1. Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem danego działu.
  2. Rozmowa z Dyrektorem właściwej komórki organizacyjnej.
  3. Podpisanie umowy o pracę