Firma

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku IT od prawie 20 lat. Nasze projekty realizujemy w Polsce i na terenie krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy autorem platformy procesowej Ferryt BPM oraz platformy analitycznej InForum.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla sektora bankowego, które funkcjonują m.in. w mBank, ING Bank, Banku Pekao, VeloBank, BGK, Nest Bank, BNP Paribas, Banku Pocztowym czy Ma French Bank.

Nasza oferta obejmuje, także uniwersalne systemy do obsługi procesów, które mogą znaleźć zastosowanie w przedsiębiorstwie z każdej branży. Wśród klientów, którzy nam zaufali są zarówno duże korporacje jak i prężnie działające firmy średniej wielkości.

Misja

Naszą misją jest budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami, opartych na kompetencjach, jakości oraz wzajemnym zaufaniu.

Nasze wartości

Rozwój produktów

Nieustannie rozwijamy nasze systemy, tak aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kompetencje

Znajomość nowych technologii i głęboka wiedza branżowa umożliwiają nam dostarczanie unikatowych rozwiązań.

Wysoka jakość

Dbamy o wysoką jakość produktów i świadczonych przez nas usług.

Elastyczność

Dopasowujemy nasze systemy i sposób współpracy do indywidualnych potrzeb odbiorców naszych rozwiązań.

Partnerstwo

Zależy nam na budowaniu długoterminowych relacji partnerskich z Klientami i wspieraniu ich w realizacji celów strategicznych.

Produkty

Oferujemy rozwiązania biznesowe oparte są na naszych autorskich platformach systemowych Ferryt oraz InForum.

Ferryt to system klasy „low-code Platform” dedykowany do szybkiego tworzenia rozwiązań biznesowych i kompleksowego zarządzania procesami biznesowymi w organizacji.

InForum to platforma analityczna klasy Business Intelligence. Platforma dostarcza szeroki zakres rozwiązań usprawniających zarządzanie przedsiębiorstwem oraz prowadzenie analiz.

Ludzie

Dzięki licznemu i kompetentnemu zespołowi menadżerów i konsultantów, DomData odnosi sukcesy zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasza oferta nie ogranicza się tylko do rozwiązań informatycznych. Świadczymy kompleksową obsługę konsultingową, doradczą (np. w zakresie optymalizacji procesów) i serwisową.

Znajomość najnowszych technologii oraz wiedza biznesowa i branżowa naszych analityków i konsultantów, pozwalają nam na wspieranie naszych Klientów prawie w każdym obszarze ich działalności.
Zawsze kierujemy się wysoką jakością oferowanych usług, dbając jednocześnie o długotrwałe relacje biznesowe i wzajemne zaufanie naszych Partnerów.

Zarząd

Michał Laskowski

Prezes Zarządu

„Wiele lat działalności DomData AG na rynku informatycznym pozwoliło nam rozumieć i właściwie zaspokajać potrzeby informatyczne Klientów. Najważniejszym dorobkiem tego okresu jest umiejętność budowania relacji biznesowych w oparciu o zaufanie. Osiągamy je dzięki rzetelnej pracy, terminowości i uczciwości w biznesie.

Nasza pozycja jest stabilna. Stabilizację osiągnęliśmy dzięki dywersyfikacji rynków zbytu oraz sektorów gospodarki, do których kierujemy ofertę.”

Radosław Mączyński

Wiceprezes Zarządu

„Stawiamy na nowoczesne technologie i jakość naszych produktów. Postęp w dziedzinie technologii informatycznych wykorzystujemy w celu dostarczania nowoczesnych, przyjaznych oraz bardziej bezpiecznych i wydajnych systemów. Dbałość o każdy szczegół na etapie produkcji oraz testowania oprogramowania przekłada się ostatecznie na wysoką jakość naszych aplikacji.
Doceniają to nasi Klienci, decydując się na rozwiązania DomData jako systemy o kluczowym znaczeniu dla swoich firm.”

Skontaktuj się z Nami!