Wnioski online

Chcesz poprawić i rozszerzyć interakcje z Twoimi klientami lub pozyskać nowych?  Masz wiele pomysłów, jednak nie wiesz jak wdrożyć je w życie? Skorzystaj z platformy wnioskowej Ferryt, dzięki czemu odblokujesz i udrożnisz Twój internetowy/ mobilny kanał interakcji z klientami.

Ferryt pozwoli Ci szybko i bez konieczności angażowania kompetencji IT stworzyć i wdrożyć wnioski internetowe/ mobilne. Przy ich pomocy komunikacja z klientami będzie bardziej nowoczesna, szybsza oraz z wykorzystaniem wyjątkowych doświadczeń UI/UX.

Czytaj więcej o możliwościach Platformy Wnioskowej Ferryt

Przykładowe zastosowania

Digital On-Boarding

Chcesz pozyskać klienta w pełni bezobsługowo i w bezpieczny sposób? Skorzystaj z wniosku on-boardingowego opartego o Ferryt. Da on Tobie szerokie możliwości automatycznej weryfikacji klienta, takie jak:

  • wideoweryfikacja
  • sprawdzenie w bazach DZ, BR, BIK, KRD
  • przelewy weryfikacyjne
  • analiza BIK
  • weryfikacja dostarczanych dokumentów

Pozwoli przy tym na integrację z Twoimi systemami wewnętrznymi, bez konieczności wykonywania operacji manualnych. Przekonaj się na ile skróci się czas obsługi Twoich wniosków i na ile zwiększy się konwersja uruchomienia wniosku vs. zakończenie transakcji.

Digital On-Boarding

„Quick” kredyt

Proponowane rozwiązanie pozwala klientom indywidualnym w kilka minut od złożenia wniosku cieszyć się środkami z kredytu/pożyczki. Mogą one zostać przeznaczone na dowolny cel – bez zbędnych formalności, zabezpieczeń i w pełni automatycznie. Przekonaj się jak szybko możesz pozyskać wiarygodnych klientów jednocześnie redukując koszty i ryzyko po swojej stronie.

Korzyści dla Klienta

Kredyt w kilku prostych krokach: ustalenie kwoty i liczby rat, uzupełnienie danych, potwierdzenie danych, akceptacja oferty i wypłata środków w dowolnej formie.

Korzyści dla Ciebie

Bezpieczny, szybki i automatyczny sposób na udzielenie kredytu/pożyczki w dowolnym kanale sprzedaży.

„Quick” kredyt

Produkty kredytowe w “bundle”

Planujesz zaoferować klientowi indywidualnemu szeroką gamę produktów kredytowych? Chciałbyś zrobić to szybko, bezpiecznie oraz w maksymalnie zautomatyzowany sposób? Dzięki proponowanemu rozwiązaniu, klient będzie mógł rozdzielić globalny limit kredytowy, który dla niego wyznaczyłeś na: kredyt gotówkowy, kredyt kredtowy oraz limit na koncie. Operacje zostaną zrealizowane w ramach jednego złożonego przez klienta wniosku. Klient ma możliwość skorzystania z usług dodatkowych, które zaoferujesz mu do każdego produktu kredytowego z osobna.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ramach tego samego wniosku zostały skonsolidowane inne posiadane przez klienta zobowiązania, dołączona oferta ubezpieczeń czy otwarty rachunek rozliczeniowy. To wszystko podczas jednego kontaktu z klientem i za pomocą jednego wniosku.

Przekonaj się w jak prosty sposób możesz zaoferować szeroką gamę podstawowych produktów kredytowych, ciesząc się tym samym ze wzrostu portfela produktów Twoich klientów, jednocześnie redukując koszty i ryzyko po swojej stronie.

Produkty kredytowe w “bundle”

Limit zadłużenia

Chcesz pozyskać nowego klienta i zaoferować mu w bezpieczny, szybki i automatyczny sposób na dodatkowe środki na koncie? Chcesz zapewnić dodatkową gotówkę dla klienta, z którym masz już relacje?

Nasze rozwiązanie pozwala klientom w kilka minut od złożenia wniosku cieszyć się dodatkowymi środkami na swoim koncie w postaci limitu odnawialnego.

Przekonaj się jak szybko możesz udostępnić dodatkowe środki na kontach klientów jednocześnie redukując koszty i ryzyko po swojej stronie

Limit zadłużenia

Karty kredytowe

Zapewnij swoim klientom szybkie, bezpieczne i automatyczne udostępnienie karty kredytowej wraz z usługami dodatkowymi i ubezpieczeniami.

Przekonaj się jak szybko możesz wydać karty kredytowe swoim klientom jednocześnie redukując koszty i ryzyko po swojej stronie korzystając z gotowego procesu Ferryt.

Karty kredytowe

Kredyt z konsolidacją

Zapewnij swoim klientom kredyt lub pożyczkę w celu uporządkowania ich sytuacji finansowej poprzez spłatę posiadanych przez nich zobowiązań. Dzięki procesowi, który oferujemy w bezpieczny, szybki i automatyczny sposób Twoi klienci będą mogli się skupić na spłacaniu tylko jednego kredytu/pożyczki u Ciebie.

Przekonaj się jak szybko możesz pomóc uporządkować finanse swoich klientów jednocześnie redukując koszty
i ryzyko po swojej stronie.

Kredyt z konsolidacją

Sprzedaż ubezpieczeń

Chcesz zapewnić ochronę klientom w postaci różnego rodzaju ubezpieczeń? Zadbaj aby mogli skorzystać z nich w dowolnej chwili, dokładnie wtedy kiedy tego potrzebują. Dzięki naszym procesom obsługi ubezpieczeń Twoi klienci będą mogli szybko, bezpiecznie i w dowolnym momencie oraz miejscu zawrzeć umowę ubezpieczenia.

Przekonaj się jak szybko możesz zapewnić swoim klientom potrzebną dla nich ochronę ubezpieczeniową.

Sprzedaż ubezpieczeń

Operacja uzupełniania danych / dokumentów

Zastanawiasz się jak ograniczyć koszty i pracochłonność związane z procesami zmiany danych klientów, bądź uzupełnianiem brakujących dokumentów? Chcesz zapewnić klientom wygodną formę realizacji operacji zmiany?

Zastosuj procesy Ferryt automatyzujące operacje uzupełniania danych/dokumentów.

Operacja uzupełniania danych / dokumentów

Skontaktuj się z Nami!