Polityka jakości

Strategicznym celem DomData jest zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań i świadczonych usług. Szereg systemowych działań firmy, zmierzających do stałego zwiększania poziomu jakości produktów, związany jest z realizacją celu spełnienia rosnących wymagań klientów działających w różnych branżach, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Aktywności te dotyczą przede wszystkim monitorowania efektywności realizowanych wewnętrznych procesów, które mają wpływ na jakość dostarczanych produktów i usług. Dzięki temu możliwe jest szybkie dostosowywanie trybu pracy, stosowanych procedur i wykorzystywanych technologii do nieustannie zmieniających się wymagań otoczenia firmy.

Certyfikat jakości
Certyfikat jakości

Potwierdzeniem jakości tworzonych rozwiązań i stosowania odpowiednich procedur jest certyfikat ISO 9001:2015 przyznany przez TUV SUD Management Service GmbH. Uzyskany certyfikat dotyczy wysokiej jakości projektowania i produkcji oprogramowania, wdrażania oprogramowania, serwisu oprogramowania, innych usług informatycznych realizowanych przez Domdata.

Wysoka jakość w każdym obszarze działalności
Wysoka jakość w każdym obszarze działalności

Dbamy o jakość w każdym obszarze naszej aktywności: w procesach tworzenia produktów i świadczenia usług IT, obsłudze klienta, usługach serwisowych oprogramowania oraz zapewnienia bezpieczeństwa rozwiązań. Szczególny nacisk kładziemy na jakość realizowanych prac projektowych. W trakcie realizacji projektów stosujemy uznawane metodyki światowe: Agile, PM BOK, PRINCE2.

Wypracowany przez nas sposób działania zapewnia klientom bieżący wpływ na dostosowywanie wdrażanych rozwiązań do ich wymagań. Pozwala również na skuteczne eliminowanie ewentualnych błędów w rozwiązaniach dzięki szerokiemu zakresowi testów wykonywanych przez dział jakości

Skontaktuj się z Nami!