Twoje zadania:

  • Budowanie systemów biznesowych w sposób „wizualny”
  • Tworzenie rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem Ferryt low-code Platform
  • Implementacja procesów biznesowych za pomocą diagramów, formularzy bez „ręcznego” kodowania
  • Udział we wszystkich etapach procesu wytwarzania rozwiązań biznesowych z zastosowaniem metodyki Scrum

Nasze wymagania:

  • Min roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji z użyciem platformy typu „low-code”
  • Znajomość T-SQL na poziomie średnio zaawansowanym
  • Znajomość języka C# lub podobnych języków programowania
  • Praktyczna znajomość metod integracji aplikacji (w szczególności interfejsów API REST, SOAP)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Kreatywność i chęć poszukiwania nieszablonowych rozwiązań
  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Praktyczne doświadczenie w pracy ze zwinnymi metodykami projektowymi
  • Znajomość notacji BPMN, UML

To oferujemy:

  • Ciekawe projekty IT realizowane dla odbiorców w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
  • Interesujące wyzwania i możliwość zdobycia doświadczenia
  • Możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych pracowników
  • Wparcie oraz pomoc zarówno w czasie wdrożenia, jak i po okresie szkoleniowym
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
  • Swobodna atmosfera, wszyscy jesteśmy na „Ty” 😉
  • Casual dress code
  • Dofinansowanie okularów
  • Liczne integracje oraz eventy organizowanie w firmie

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Firmowa biblioteka
  • Program rekomendacji pracowników
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Parking dla rowerów
  • Karta multisport
  • Zajęcia z j. angielskiego
  • Prysznic
  • Możliwość pracy zdalnej

Etapy rekrutacji:

  1. Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem danego działu.
  2. Rozmowa z Dyrektorem właściwej komórki organizacyjnej.
  3. Podpisanie umowy o pracę