Budowanie rozwiązań informatycznych na Ferryt Low-Code Platform polega na tworzeniu aplikacji w sposób w większości wizualny za pomocą diagramów, grafów, kontrolek czy formularzy. Narzędzie to przeznaczone jest dla osób, które nie są programistami, ale cechują się umiejętnością analitycznego myślenia.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalisty ds. szkoleń Ferryt Low-Code Platform, którego zadaniem będzie prowadzenie szkoleń zarówno wewnętrznych jak i dla klientów firmy DomData AG Sp. z o.o.

Twoje zadania:

  • Opracowywanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z Platformy Ferryt
  • Tworzenie materiałów edukacyjnych i szkoleń wirtualnych
  • Udział w kreowaniu funkcjonalności nowych generacji Platformy Ferryt

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w IT lub rozwój w tym obszarze jest oczekiwanym kierunkiem Twojego rozwoju zawodowego
  • Jesteś samodzielny, sumienny i odpowiedzialny za powierzone zadania
  • Jesteś kreatywny, wykazujesz inicjatywę w działaniu

Doświadczenie w jednym z poniższych obszarów może być dodatkowym atutem:

  • Praca na podobnym stanowisku
  • Udział w projektach realizowanych z wykorzystaniem  platform low-code
  • Doświadczenie akademickie
  • Praktyczna znajomość baz danych
  • Umiejętność programowania

Dodatkowym atutem będzie wiedza i doświadczenie z zakresu technicznych aspektów związanych z wdrażaniem rozwiązań biznesowych na platformie low-code.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • Interesujące wyzwania i możliwość zdobycia doświadczenia
  • Dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Imprezy integracyjne i eventy budujące dobre relacje w zespołach

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Firmowa biblioteka
  • Program rekomendacji pracowników
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Parking dla rowerów
  • Karta multisport
  • Zajęcia z j. angielskiego
  • Prysznic
  • Możliwość pracy zdalnej

Etapy rekrutacji:

  1. Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem danego działu.
  2. Rozmowa z Dyrektorem właściwej komórki organizacyjnej.
  3. Podpisanie umowy o pracę